MONOBI to wizja

Wizja, którą stworzyły setki kobiet, z którymi wybierałam oprawki, rozmawiałam na temat stylizacji oraz którym pomagałam dobierać kształty okularów pasujących do ich twarzy.

Pamietam uczucie ekscytacji i zachwytu towarzyszące przymierzaniu biżuteryjnych, awangardowych, krzykliwych opraw, a następnie wyciszenie i chłodną ocenę: „te klasyczne oprawki będą bardziej uniwersalne, będą pasować i na co dzień i na specjalne okazje”.

Za każdym razem czułam emocje kobiet, widziałam lekko opadające ramiona i słyszałam ciche westchnięcia. Ten kompromis ogranicza Cię, zamykając w ramy uniwersalności.

Te wszystkie uczucia setek kobiet, widok gasnących iskier w oczach i dźwięk zniechęcenia sprawiły, że poświęciłam rok życia, aby MONOBI zaistniało i mogło nieść radość - TOBIE.

MONOBI to talizman (charm)

Talizman, który nosisz przy sobie na co dzień. Wiele razy obserwowałam kobiety przy stolikach we wrocławskich kawiarniach. Często widziałam jak bawiły się kosmykami włosów zbierając myśli przed komputerem bądź rozmawiając z przyjaciółką lub ukochanym.

Pomyślałam wtedy, że cudownie byłoby mieć przy sobie coś co można by przesuwać między palcami skupiając myśli. Prostoty mechanizm wykonywania jednostajnej czynności, pomaga skupić myśli na tym co dla Ciebie najważniejsze w tej chwili.

Za każdym razem czułam emocje kobiet, widziałam lekko opadające ramiona i słyszałam ciche westchnięcia. Ten kompromis ogranicza Cię, zamykając w ramy uniwersalności.

MONOBI to biżuteria

Biżuteria stworzona specjalnie dla kobiet noszących okulary. Uważam, że każda kobieta zasługuje na piękną ozdobę , która doda jej pewności siebie i sprawi radość.

Miałam wrażenie, że do tej pory „okularnice” były w tym temacie trochę dyskryminowane. Nie do każdych opraw okularowych pasował każdy rodzaj biżuterii. To zmuszało do ograniczania się w wyborze lub rezygnowania z noszenia okularów podczas ważnych uroczystości.

Natomiast na każdym wybiegu i czerwonym dywanie, celebryci i aktorzy zakładają pasujące do swojej stylizacji okulary. Teraz możesz spersonalizować swoje okulary, dostosowując je do każdej okazji i każdego ubioru.